O nas

Zajmujemy się kompleksową dostawą usług w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych. W zakres naszych usług wchodzi również obróbka skrawaniem, obróbka stali, obróbka cnc oraz produkcja wyrobów hutniczych. Specjalizujemy się również w budowie hal stalowych. Naszym celem jest osiągnięcie zadowolenia wszystkich Klientów oraz spełnienie ich oczekiwań w stosunku do naszego przedsiębiorstwa, przy jednoczesnej zgodności z wymaganiami technicznymi
i prawnymi.

Działalność firmy od 1998 roku ugruntowała naszą mocną pozycję na rynku dzięki fachowości i profesjonalizmowi wykonywanych zadań oraz wszechstronności usług. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników wspartych nowoczesnymi technologiami w zakresie obróbki metalu oraz stawiania wiat i hal stalowych. Kadra zawodowa o wieloletniej praktyce w wykonywaniu trudnych zleceń nie boi się podejmowania wyzwań i jest naszym atutem. Te walory gwarantują również profesjonalne wykonawstwo zleceń naszych Klientów. Posiadane doświadczenie staramy się przekazywać kontrahentom zawsze w postaci solidnie wykonanych produktów.

Polityka produkcji PPHU Lenax jest ukierunkowana na dążenie do osiągnięcia zadowolenia Klientów. Dbamy o spełnienie ich oczekiwań w stosunku do naszego przedsiębiorstwa przy zachowaniu zgodności z wymaganiami technicznymi i prawnymi stawianymi przez polskie i międzynarodowe normy techniczne i specjalistyczne.

Nasza firma współpracuje z wieloma znanymi przedsiębiorstwami, między innymi z Mine Master oraz Grupą Boart Longyear sp. z o.o. Świadczy to o naszym profesjonalnym podejściu do każdego zadania! Jako firma przez cały czas się rozwijamy, dokładając wszelkich starań, aby proponowana przez nas oferta była dostosowana do oczekiwań Klientów oraz rynkowych standardów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z nami, zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty oraz dokonamy indywidualnej wyceny zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

5_WRO14_4408166_2_m

 

8_WRO14_4408166_2_m